FR by: sixtininer Dated: 31-May-2013

Name:
Rina

Age:
25

Category:
BAKSO

Face: [6/10]
Body: [7/10]
Cup: [8/10]
Ass: [7/10]
Pussy: [9/10]
Height:

Stay:
Time:1 hour
Damage:230

MASAJ:
Allow
HJ:
Allow
CB: 
CBJ: 
BBBJ: 
CIM: 
CAS: 

DFK: 
AR: 
ANAL:
Disallow
DATY: 

FJ:
Allow

GFE: 
MOAN: 

RUSH: 
FAKING: 
HYGIENE: 

KY: 
WIR:

Overall:0 / 10

Extra Details:
Gua terjebak gi satu MP ni..dpt bakso nama rina.best beb.b2b pastu gua sesah dia.servis best.lobang ketat gila.jamu ke jadah dia pakai pun tak tau.nak try leh pm.

Anonymous Sun, 02 Jun 2013 16:40:26 +0800
Mp kat mana bro.. pm bro.. mgb_csi@yahoo.com.sg

rockafella Sun, 02 Jun 2013 18:41:32 +0800
Is this called fr?

Anonymous Tue, 04 Jun 2013 03:22:05 +0800
bro pm pls. chongster85@gmail.com

zulmaz3000 Tue, 11 Jun 2013 18:41:01 +0800
Bro pm me tq

royalseven Sat, 15 Jun 2013 06:05:33 +0800
sevenroyal1984@gmail.com cer pm tgk kat mana

azamazhan Sat, 15 Jun 2013 21:13:38 +0800
pm me....

axflux Thu, 20 Jun 2013 23:07:07 +0800
bro..dok klang je?nk g sesah,ajak la ak..haha..ak pm ko..

sprinkle80 Sat, 06 Jul 2013 04:34:52 +0800
bro share contact putrakumbang80@yahoo.com

Anonymous Sat, 20 Jul 2013 01:13:34 +0800
mp kat man?...boleh share.....sky.zap08@gmail.com

trekmerah Sat, 03 Aug 2013 13:46:26 +0800
Bro pm kat mana boleh bagi contect

Anonymous Wed, 04 Sep 2013 17:03:57 +0800
share pls lucreto999@gmail.com

willyouluvme Sat, 02 Nov 2013 23:16:32 +0800
mind share? thomas32890@gmail.com

rizal75 Wed, 11 Dec 2013 02:28:03 +0800
pm gua bro

selectmineralwater Fri, 13 Dec 2013 18:37:07 +0800
Bro plz share kat email nie broo selectmineralwater@gmail.com

Anonymous Wed, 08 Jan 2014 21:59:13 +0800
bro share contect no blh? 0143213423

jawa_83 Tue, 01 Apr 2014 15:24:31 +0800
pm feltenunited@yahoo.com.my

 Comment:

gugugu1987 [0]
Cheongster
jimbit [0]
Cheongster
nixer [0]
Cheongster
donjuan7736 [9]
Cheongster
Muthuu [0]
Cheongster
thochaio [3]
Cheongster
PsychoSpy [0]
Cheongster
weing [0]
Cheongster
lakiorg [0]
Cheongster
lebah biru [0]
Cheongster
stx37 [0]
Cheongster
malayboleh [0]
Cheongster
deej87 [0]
Cheongster
joecamel [0]
Cheongster
mamasenju [0]
Cheongster
RonJeremy [2]
Cheongster
BJ [0]
Cheongster
tcyee8 [1]
Cheongster
zamani_osman [0]
Cheongster
boyz853 [0]
Cheongster
mike.awesome.90 [2]
Cheongster
Commando [15]
Cheongster